Písal sa rok 2002. Väčšina firiem nemala ani webové stránky. Svet sa učil o novom trende digitálneho marketingu a my sme ho už používali v praxi. Za 11 rokov spolupráce narástol náš partner OMS na globálnu spoločnosť s 1200 zamestnancami, ktorá exportuje do 108 krajín sveta.

Stav „pred“

Pôvodná požiadavka firmy OMS, ktorá sa venuje profesionálnemu osvetleniu, bola pomôcť s marketingom a vytvoriť prvú webstránku. Firmy na Slovensku v tej dobe nemali webové stránky, krajina stála na začiatku „internetovej doby“.

OMS používala ako jediný zdroj produktových dát tlačený katalóg, ktorý prirodzene rýchlo zastarával, po čase obsahoval neaktuálne a občas aj nesprávne informácie. Išlo o približne 20 až 30-tisíc produktových variácií.

Spoločnosť mala v roku 2002 približne 200 interných zamestnancov a ich obchodné aktivity siahali do Nemecka, Severnej Afriky a niekoľkých európskych krajín.

Načo webovú stránku, objednávky nám posielajú faxom

Aj s takými názormi sme sa stretli. Spolu s manažmentom OMS sme boli priekopníkmi v digitálnom marketingu na Slovensku. Výrobca svietidiel sa ako jeden z prvých v krajine mohol pochváliť dynamickou webstránkou, no prvenstiev bolo omnoho viac:

Teesys

„Vytvárenie kultúry rastu nie je fikcia. Je to jednoducho o používaní dát, ktoré už máte, aby ste si vytvorili lepšiu každodennú skúsenosť zákazníkov s vašou firmou.”

Krista Seiden, Global Analytics Education Lead, Google

Stav „po“

OMS bola jedna z prvých firiem na Slovensku, kde sme intuitívne aplikovali moderné metódy marketingu v čase keď sa to ešte nenazývalo Content marketing, Culture of Growth či ekosystém. Pre náš tím bol dotyk s OMSkou obrovská výzva a zodpovednosť zároveň. Za túto skúsenosť som Vladovi Levárskemu nesmierne vďačný.”

Peter Bolebruch

CEO Teesys

Nárast tržieb na

81mil. €

v obrate v roku 2007

Za dobu spolupráce

+860

zamestnancov

Od skladania súčiastok k vlastnému
dizajnu v 108 krajinách sveta